your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Oegstgeest

Oegstgeest

Your.bodytec in Oegstgeest is een HEALTH.HUB vestiging. Dit betekent dat er meerdere diensten aangeboden worden op deze locatie. Je kunt hier, naast bodytec, terecht voor  coaching op het gebied van voeding en leefstijl, orthomoleculaire therapie en revalidatie en (onverklaarbare) pijnklachten. 

Contact gegevens

Openingstijden

Ma 08.00 – 22.00 uur
Di 08.00 – 22.00 uur
Wo 08.00 – 22.00 uur
Do 08.00 – 22.00 uur
Vr 08.00 – 19.00 uur
Za 08.35 – 12.40 uur
Zo 08.35 – 12.40 uur

Ons Team

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Roy Haasnoot

Manager YB. Noordwijk
Orthomoleculair therapeut i.o & hormoonspecialist

Roy@yourbodytec.nl
Noordwijk@yourbodytec.nl
0628079623

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Pieter van der Bent

Eigenaar &
mylogenics behandelaar

Info@yourbodytec.nl
Pieter@yourbodytec.nl
0616096555

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Sabine de Jong

Manager YB. Lisse
mylogenics behandelaar

Sabine@yourbodytec.nl
Lisse@yourbodytec.nl

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Anouk vd Bent

Orthomoleculair therapeut en hormoon specialist

Anouk@yourbodytec.nl

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Matthijs vd Plas

Personal trainer & marketing specialist

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Brian imthorn

Personal trainer

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Sophie Hermans

Personal trainer

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Alma Kordic

Personal trainer

your.bodytec | Bodytec, Kort maar Krachtig Noordwijk, Lisse Oegstgeest

Erna schouten

Personal trainer